Duko Vlasové spony strieborné 7 cm 10 kusov 527N

Duko Vlasové spony strieborné 7 cm 10 kusov 527N

Doporučená ponuka Svet kaderníctva.sk

Značka

• , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

• Hľadala som tieto sponky, na ktoré som bola zvyknutá celý život už dlho, no nikdy sa mi nepodarilo nájsť také, aké som chcela. Konečne teraz som našla v tomto obchode a som veľmi rada.

Som spokojná, lebo sú také, na aké som bola zvyknutá, dostatočne pevné, pružné, z dobrého kovu.

Značka

Vlnitá sponka Duko 527N o veľkosti 7 cm je v striebnej farbe a je tak ideálna pre svetlé vlasy. Sponka je veľmi pevná a dobre drží vo vlasoch. Je ideálna na vytváranie spoločenských účesov.Farba: striebornáDĺžka: 6 cmBalenie: 10 ksVlastnosti:- vlnitá sponka do vlasov- ideálna pre svetlé vlasy- veľmi pevná- skvele drží vo vlasoch- na vytváranie spoločenských účesov

Na sklade • 1 variant2,49 €98 % • 3 004 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt